Tentoonstelling Het Olympisch Museum is gewijd aan de XIV Olympische Winterspelen die in 1984 in Sarajevo werden gehouden. Het is gehuisvest in een historisch gebouw dat aan het begin van de oorlog in 1992 werd beschoten en zwaar verwoest. De museumcollecties combineren sport en kunst om het verhaal te vertellen van de Olympische Spelen van Sarajevo door middel van sportuitrusting, historische documenten, foto's, videodocumentatie en medailles. The Map of World Graphics - Art and Sport biedt een artistiek perspectief op de games en verzamelt werken van internationale kunstenaars zoals Andy Warhol en Henry Moore, samen met kunstenaars uit Bosnië en Herzegovina.
Naam van het project : Sarajevo 1984 Winter Olympics, Naam van de ontwerper : Kenan Tuzi, Naam van de cliënt : City Museums Sarajevo.
Dit goede ontwerp is een winnaar van een designprijs in de wedstrijd voor verpakkingsontwerp. Je moet zeker de ontwerpportfolio van bekroonde ontwerpers zien om vele andere nieuwe, innovatieve, originele en creatieve ontwerpen voor verpakkingen te ontdekken.