Design tijdschrift
Design tijdschrift
Oorbellen

Tooth Fairy

Oorbellen 18K gouden parel en diamanten oorknopjes. Geïnspireerd door het sprookje van de Tand. Ze tonen de tandwisseling van een kind zoals gezien door röntgenfoto's. Aan de linkerkant bestaat een jongensfiguur uit een melktand gemaakt van 18K goud met Florentijnse afwerking. Een hartvormige parel eronder vertegenwoordigt de inkomende volwassen tand. Aan de rechterkant beeldt een vrouwelijke figuur de tandenfee uit met een hartvormige parel als vleugels en een oranje zoetwaterparel met een omlijsting met RBC-diamant die de munt afbeeldt die ze meebrengt in ruil voor de tand.

Naam van het project : Tooth Fairy , Naam van de ontwerper : Chiaki Miyauchi, Naam van de cliënt : Gems and Teeth.

Tooth Fairy  Oorbellen

Dit goede ontwerp is een winnaar van een designprijs in de wedstrijd voor verpakkingsontwerp. Je moet zeker de ontwerpportfolio van bekroonde ontwerpers zien om vele andere nieuwe, innovatieve, originele en creatieve ontwerpen voor verpakkingen te ontdekken.

Ontwerp van de dag

Geweldig ontwerp. Goed design. Beste ontwerp.

Goede ontwerpen creëren waarde voor de samenleving. Elke dag hebben we een speciaal ontwerpproject dat blijk geeft van uitmuntendheid in ontwerp. Vandaag zijn we verheugd om een bekroond ontwerp te presenteren dat een positief verschil maakt. We zullen dagelijks meer geweldige en inspirerende ontwerpen presenteren. Bezoek ons elke dag om te genieten van nieuwe, goede designproducten en projecten van de beste ontwerpers wereldwijd.