Design tijdschrift
Design tijdschrift
Oorbellen

Rose Flower

Oorbellen Rose Flower is een paar oorbellen geïnspireerd op bloemen en op dauw in de natuur. Elke oorbel is gemaakt van 18-karaats geelgoud en gevormd als een bloem met gekleurd vuuremail. In totaal 112 ronde diamanten met een gezamenlijk gewicht van 2,2 karaat omringen de bloemen als dauwdruppels. Twee natuurlijke saffieren van 4,18 karaat maken het paar compleet. Bij de productie zijn metaalgieten, vuuremail en handgemaakte steenzettingen toegepast. Elke oorbel meet 57 millimeter in hoogte en 32 millimeter in breedte. De emailkleur geeft het sieraad een herkenbaar karakter.

Naam van het project : Rose Flower, Naam van de ontwerper : Azam Nabatian, Naam van de cliënt : .

Rose Flower Oorbellen

Dit geweldige ontwerp is een winnaar van een zilveren designprijs in de mode-, kleding- en kledingontwerpwedstrijd. U moet zeker de met zilver bekroonde designportfolio van ontwerpers zien om vele andere nieuwe, innovatieve, originele en creatieve mode-, kleding- en kledingontwerpwerken te ontdekken.

Ontwerp van de dag

Geweldig ontwerp. Goed design. Beste ontwerp.

Goede ontwerpen creëren waarde voor de samenleving. Elke dag hebben we een speciaal ontwerpproject dat blijk geeft van uitmuntendheid in ontwerp. Vandaag zijn we verheugd om een bekroond ontwerp te presenteren dat een positief verschil maakt. We zullen dagelijks meer geweldige en inspirerende ontwerpen presenteren. Bezoek ons elke dag om te genieten van nieuwe, goede designproducten en projecten van de beste ontwerpers wereldwijd.