Design tijdschrift
Design tijdschrift
Merkmascotte

Chaos Pogo

Merkmascotte Book Text: Wow is een merkmascotte gecreƫerd voor Chaos Pogo, een open pubmerk gericht op jongeren. De mascotte is gebaseerd op de honingdas, een dier dat wordt gezien als een symbool van hartstocht, jeugd en moed. Een plat hoofd met wit haar, scherpe klauwen en een opvallende staart maken het personage gemakkelijk herkenbaar. Vastberaden ogen met rozerode pupillen voegen een gevoel van mysterie toe. Het gedurfde uiterlijk weerspiegelt de merkcultuur en het merkkarakter. Symbolen ontleend aan de mascotte worden ook toegepast op merkproducten, waardoor de band tussen klanten en het merk wordt versterkt.

Naam van het project : Chaos Pogo, Naam van de ontwerper : Xudong Zhang, Hao Tan, Naam van de cliƫnt : CHAOS POGO.

Chaos Pogo Merkmascotte

Dit goede ontwerp is een winnaar van een designprijs in de wedstrijd voor verpakkingsontwerp. Je moet zeker de ontwerpportfolio van bekroonde ontwerpers zien om vele andere nieuwe, innovatieve, originele en creatieve ontwerpen voor verpakkingen te ontdekken.

Ontwerp van de dag

Geweldig ontwerp. Goed design. Beste ontwerp.

Goede ontwerpen creƫren waarde voor de samenleving. Elke dag hebben we een speciaal ontwerpproject dat blijk geeft van uitmuntendheid in ontwerp. Vandaag zijn we verheugd om een bekroond ontwerp te presenteren dat een positief verschil maakt. We zullen dagelijks meer geweldige en inspirerende ontwerpen presenteren. Bezoek ons elke dag om te genieten van nieuwe, goede designproducten en projecten van de beste ontwerpers wereldwijd.