Design tijdschrift
Design tijdschrift
Patroonontwerp

Flowers

Patroonontwerp Flowers is een patroonontwerpserie geïnspireerd op de caleidoscoop en het thema One Belt, One Road. De serie bestaat uit drie kunstwerken. Elk kunstwerk toont via kleur en structuur een belangrijk knooppunt van de oude Zijderoute: moskeekoepels, Europese koepels en Chinese koepels. Caleidoscopische grafische structuren worden gecombineerd met koepelvormen om een symmetrische compositie te creëren. De patronen zijn gemaakt door middel van handmatig schetsen en digitale illustratiesoftware. De kleuren zijn ontleend aan beelden van de betreffende culturele stijlen. De drie werken verschillen van elkaar, maar delen één gemeenschappelijk thema.

Naam van het project : Flowers, Naam van de ontwerper : Yiming Ma, Naam van de cliënt : Northeastern University.

Flowers Patroonontwerp

Dit goede ontwerp is een winnaar van een designprijs in de wedstrijd voor verpakkingsontwerp. Je moet zeker de ontwerpportfolio van bekroonde ontwerpers zien om vele andere nieuwe, innovatieve, originele en creatieve ontwerpen voor verpakkingen te ontdekken.

Ontwerpteam van de dag

De beste ontwerpteams ter wereld.

Soms heb je een heel groot team van getalenteerde ontwerpers nodig om echt geweldige ontwerpen te bedenken. Elke dag beschikken we over een onderscheidend bekroond innovatief en creatief ontwerpteam. Verken en ontdek originele en creatieve architectuur, goed ontwerp, mode, grafisch ontwerp en ontwerpstrategieprojecten van ontwerpteams wereldwijd. Laat u inspireren door de originele werken van grootmeesterontwerpers.