Design tijdschrift
Design tijdschrift
Kunstinstallatie

Hitobito

Kunstinstallatie Hitobito is een kunstinstallatie ontworpen voor het lantaarnfestival dat in 2023 in Taipei City werd gehouden. De structuur ontleent zijn inspiratie aan het Chinese karakter voor "mens", gevormd door twee elementen die elkaar ondersteunen. Twee kleine ingangen versmelten tot één grotere ruimte, waar een projector in het midden bewegende beelden op de grond projecteert. Het handmatig gebogen stalen buisframe is bekleed met bamboe stokjes van één centimeter breed, waardoor traditioneel Aziatisch weefwerk wordt gecombineerd met een industriële structuur. De installatie meet 9,8 meter breed, 7,8 meter diep en 3,5 meter hoog.

Naam van het project : Hitobito, Naam van de ontwerper : Daisuke Nagatomo and Minnie Jan, Naam van de cliënt : MisoSoupDesign.

Hitobito Kunstinstallatie

Dit goede ontwerp is een winnaar van een designprijs in de wedstrijd voor verpakkingsontwerp. Je moet zeker de ontwerpportfolio van bekroonde ontwerpers zien om vele andere nieuwe, innovatieve, originele en creatieve ontwerpen voor verpakkingen te ontdekken.

Ontwerp van de dag

Geweldig ontwerp. Goed design. Beste ontwerp.

Goede ontwerpen creëren waarde voor de samenleving. Elke dag hebben we een speciaal ontwerpproject dat blijk geeft van uitmuntendheid in ontwerp. Vandaag zijn we verheugd om een bekroond ontwerp te presenteren dat een positief verschil maakt. We zullen dagelijks meer geweldige en inspirerende ontwerpen presenteren. Bezoek ons elke dag om te genieten van nieuwe, goede designproducten en projecten van de beste ontwerpers wereldwijd.