Residentie Ontworpen vanuit de filosofie van participatief ontwerp, low-tech, hoog maatwerk, is dit huis gemaakt van bakstenen, een materiaal dat veel wordt gebruikt in de regio San Pedro Cholula op een voorouderlijke manier, gebaseerd op de kennis van de lokale beroepsbevolking in het bouwsysteem. De hoofdhuid van het huis heeft 3 formaten voor het onderbrengen van de stenen; dubbele wand, traliewerk en spijker van waaruit de expressiviteit begint, die op een functionele manier zijn verdeeld om te sluiten, natuurlijk licht te krijgen of de binnenruimtes te ventileren met ramen in openingen en andere keren door een dubbele halfvaste gevel.
Naam van het project : Saint Peter House, Naam van de ontwerper : PROYECTO CAFEINA, Naam van de cliënt : Proyecto Cafeína.
Dit geweldige ontwerp is een winnaar van een zilveren designprijs in de mode-, kleding- en kledingontwerpwedstrijd. U moet zeker de met zilver bekroonde designportfolio van ontwerpers zien om vele andere nieuwe, innovatieve, originele en creatieve mode-, kleding- en kledingontwerpwerken te ontdekken.