Design tijdschrift
Design tijdschrift
Waterketel Theepot

Two-in-one Nambu Ironware Swallow Pot

Waterketel Theepot Deze kleine ijzeren ketel, geïnspireerd door het design uit de jaren tachtig voor de moderne levensstijl met kleine gezinnen, transformeert het beeld van traditioneel Nambu-ijzerwerk; deze gereproduceerde Swallow Pot heeft een vast handvat met rechte lijnen, in tegenstelling tot het beweegbare ronde handvat van een typische Tetsubin, wat een volledig nieuwe uitstraling geeft met verhoogde bruikbaarheid. Dit product behoudt de tegen bloedarmoede werkende functie van Nambu-ijzerwerk en voorkomt tegelijkertijd roestvorming door de traditionele Kamayaki-techniek. Deze Tetsubin in kleiner formaat dient zowel als ijzeren waterketel als Kyusu-theepot en overwint daarmee de beperkingen van geëmailleerde Tetsubin-theepotten op de markt.

Naam van het project : Two-in-one Nambu Ironware Swallow Pot, Naam van de ontwerper : Akira Kikuchi, Naam van de cliënt : Nambu Ironware Studio Oitomi.

Two-in-one Nambu Ironware Swallow Pot Waterketel Theepot

Dit geweldige ontwerp is een winnaar van een zilveren designprijs in de mode-, kleding- en kledingontwerpwedstrijd. U moet zeker de met zilver bekroonde designportfolio van ontwerpers zien om vele andere nieuwe, innovatieve, originele en creatieve mode-, kleding- en kledingontwerpwerken te ontdekken.

Ontwerp van de dag

Geweldig ontwerp. Goed design. Beste ontwerp.

Goede ontwerpen creëren waarde voor de samenleving. Elke dag hebben we een speciaal ontwerpproject dat blijk geeft van uitmuntendheid in ontwerp. Vandaag zijn we verheugd om een bekroond ontwerp te presenteren dat een positief verschil maakt. We zullen dagelijks meer geweldige en inspirerende ontwerpen presenteren. Bezoek ons elke dag om te genieten van nieuwe, goede designproducten en projecten van de beste ontwerpers wereldwijd.