Design tijdschrift
Design tijdschrift
Bierverpakking

Eidon Avec

Bierverpakking Eidon Avec is een geschenkdoosset ontworpen voor een proeverijreeks van vier ambachtelijke bieren. De set bevat vier aluminium flessen van elk 250 millimeter hoog, geplaatst in een buitendoos met een lengte van 420 millimeter, een hoogte van 270 millimeter en een diepte van 130 millimeter. Er werden vier originele illustraties met de hand getekend en digitaal bewerkt, één voor elk bier. De kunstwerken delen een mythisch verhaal, geïnspireerd door Europese legendes en de brouwkunst. Het grote flesformaat biedt ruimte voor levendige beeldtaal. De set leent zich ook uitstekend als geschenk tijdens festiviteiten.

Naam van het project : Eidon Avec , Naam van de ontwerper : Shenzhen Oasis Yves Design Co.,Ltd, Naam van de cliënt : China Qingdao Eidon Avec Beer Ltd. .

Eidon Avec  Bierverpakking

Dit geweldige ontwerp is een winnaar van een bronzen designprijs in de architectuur-, bouw- en constructiedesignwedstrijd. Je moet zeker de met bronzen bekroonde ontwerpersportfolio zien om vele andere nieuwe, innovatieve, originele en creatieve architectuur-, bouw- en constructiewerken te ontdekken.