Design tijdschrift
Design tijdschrift
Expositiepaviljoen

Dekton Cosentino Pavilion

Expositiepaviljoen Het Dekton en Cosentino Paviljoen is een expositieruimte ontworpen voor een designbeurs in Shanghai. Het paviljoen beslaat 150 vierkante meter en maakt gebruik van een open indeling om bezoekers door de ruimte te leiden. Er worden drie functies geboden: productpresentatie, klantinteractie en een koffie- en waterbar. Vloeren, wanden, plafonds en balies zijn bekleed met ultradunne stenen panelen van 4 millimeter dik en tot 3,3 bij 1,4 meter groot. De panelen zijn droog opgehangen, waardoor het paviljoen in twaalf uur kan worden opgebouwd en later kan worden gedemonteerd en hergebruikt.

Naam van het project : Dekton Cosentino Pavilion, Naam van de ontwerper : Kris Lin, Naam van de cliënt : Kris Lin International Design.

Dekton Cosentino Pavilion Expositiepaviljoen

Dit geweldige ontwerp is een winnaar van een zilveren designprijs in de mode-, kleding- en kledingontwerpwedstrijd. U moet zeker de met zilver bekroonde designportfolio van ontwerpers zien om vele andere nieuwe, innovatieve, originele en creatieve mode-, kleding- en kledingontwerpwerken te ontdekken.

Ontwerpinterview van de dag

Interviews met wereldberoemde ontwerpers.

Lees de laatste interviews en gesprekken over design, creativiteit en innovatie tussen designjournalist en wereldberoemde ontwerpers, kunstenaars en architecten. Bekijk de nieuwste ontwerpprojecten en bekroonde ontwerpen van beroemde ontwerpers, kunstenaars, architecten en innovators. Ontdek nieuwe inzichten over creativiteit, innovatie, kunst, design en architectuur. Lees meer over ontwerpprocessen van geweldige ontwerpers.