Design tijdschrift
Design tijdschrift
Interieurontwerp Kliniek

The Giving Tree

Interieurontwerp Kliniek The Giving Tree is een kinderkliniek in Yonago, Tottori, Japan. Het gebouw is ontworpen om aan een bos te doen denken, met wandpatronen die bomen en bergen oproepen. Er zijn twee gescheiden ingangen en aparte toiletten voor algemene patiënten en patiënten met infecties, zodat deze twee groepen elkaar niet kruisen. De onderzoekskamers bevinden zich in het midden van de plattegrond en hebben ronde plafonds die natuurlijk licht filteren. Een houten terras, bereikbaar vanuit de wachtkamer, dient als speelruimte. Lange dakoverstekken beschaduwen in de zomer het grote raam aan de zuidzijde.

Naam van het project : The Giving Tree, Naam van de ontwerper : Yusuke Tanaka, Naam van de cliënt : RIS1NGアーキテクツになる.

The Giving Tree Interieurontwerp Kliniek

Dit geweldige ontwerp is een winnaar van een bronzen designprijs in de architectuur-, bouw- en constructiedesignwedstrijd. Je moet zeker de met bronzen bekroonde ontwerpersportfolio zien om vele andere nieuwe, innovatieve, originele en creatieve architectuur-, bouw- en constructiewerken te ontdekken.

Ontwerpteam van de dag

De beste ontwerpteams ter wereld.

Soms heb je een heel groot team van getalenteerde ontwerpers nodig om echt geweldige ontwerpen te bedenken. Elke dag beschikken we over een onderscheidend bekroond innovatief en creatief ontwerpteam. Verken en ontdek originele en creatieve architectuur, goed ontwerp, mode, grafisch ontwerp en ontwerpstrategieprojecten van ontwerpteams wereldwijd. Laat u inspireren door de originele werken van grootmeesterontwerpers.