Design tijdschrift
Design tijdschrift
Snackverpakking

Fruit Bar

Snackverpakking Fruit Bar is een verpakkingsontwerp voor een reeks natuurlijke snackrepen. De snacks zijn gemaakt van noten, vruchten en zaden, zonder kunstmatige toevoegingen. Elke variant, waaronder abrikoos, vijgen, pruim, dadels en multifruit, wordt gepresenteerd in een verpakking van 140 bij 130 millimeter. Heldere kleurverlopen in paars, oranje, groen, blauw en rood onderscheiden de varianten op het schap. Geïllustreerde personages vertegenwoordigen elke vrucht en stralen energie en vreugde uit. Voor elk product is een individueel logo ontworpen om snelle herkenning te ondersteunen en het merk een vriendelijke uitstraling te geven.

Naam van het project : Fruit Bar, Naam van de ontwerper : Olha Takhtarova, Naam van de cliënt : SOTB and D.

Fruit Bar Snackverpakking

Dit goede ontwerp is een winnaar van een designprijs in de wedstrijd voor verpakkingsontwerp. Je moet zeker de ontwerpportfolio van bekroonde ontwerpers zien om vele andere nieuwe, innovatieve, originele en creatieve ontwerpen voor verpakkingen te ontdekken.

Ontwerp van de dag

Geweldig ontwerp. Goed design. Beste ontwerp.

Goede ontwerpen creëren waarde voor de samenleving. Elke dag hebben we een speciaal ontwerpproject dat blijk geeft van uitmuntendheid in ontwerp. Vandaag zijn we verheugd om een bekroond ontwerp te presenteren dat een positief verschil maakt. We zullen dagelijks meer geweldige en inspirerende ontwerpen presenteren. Bezoek ons elke dag om te genieten van nieuwe, goede designproducten en projecten van de beste ontwerpers wereldwijd.