Design tijdschrift
Design tijdschrift
Isolatieglasraam met jaloezie

Mag Coupling Drive

Isolatieglasraam met jaloezie Mag Coupling Drive is een isolatieglasraam met een ingebouwde jaloezie. De motor is buiten het glas geplaatst, waardoor schade door de hoge temperaturen binnen de eenheid wordt voorkomen en de levensduur wordt verlengd. Een contactloos transmissiesysteem met permanente magneten en draadloos opladen op zonne-energie bewegen de jaloezie zonder blootliggende bedrading, zodat de afdichting en waterdichtheid behouden blijven. De jaloezie kan worden versteld met een afstandsbediening, via spraakbesturing of via een mobiele applicatie. Het raam kan ook worden gekoppeld aan een smarthomesysteem.

Naam van het project : Mag Coupling Drive, Naam van de ontwerper : Ah Jinpeng Energy Saving Techn Co., Ltd, Naam van de cliënt : Anhui Jinpeng energy saving technology Co., LTD.

Mag Coupling Drive Isolatieglasraam met jaloezie

Dit geweldige ontwerp is een winnaar van een zilveren designprijs in de mode-, kleding- en kledingontwerpwedstrijd. U moet zeker de met zilver bekroonde designportfolio van ontwerpers zien om vele andere nieuwe, innovatieve, originele en creatieve mode-, kleding- en kledingontwerpwerken te ontdekken.

Ontwerp van de dag

Geweldig ontwerp. Goed design. Beste ontwerp.

Goede ontwerpen creëren waarde voor de samenleving. Elke dag hebben we een speciaal ontwerpproject dat blijk geeft van uitmuntendheid in ontwerp. Vandaag zijn we verheugd om een bekroond ontwerp te presenteren dat een positief verschil maakt. We zullen dagelijks meer geweldige en inspirerende ontwerpen presenteren. Bezoek ons elke dag om te genieten van nieuwe, goede designproducten en projecten van de beste ontwerpers wereldwijd.