Design tijdschrift
Design tijdschrift
Kantoorgebouw

Sreed Ebisu T

Kantoorgebouw Sreed Ebisu T is een kantoorgebouw van negen verdiepingen in Ebisu, in het stadsdeel Shibuya, Tokio. Het gebouw maakt gebruik van een hybride constructie die een stalen kolom- en balkskelet combineert met houten seismische frames die erin zijn geplaatst. Het houten frame, de seismische houten latticeschaal genaamd, dient zowel als constructief als interieurelement. Onderdelen die uitsluitend seismische krachten opvangen, vereisen geen brandwerende bekleding, waardoor het hout zichtbaar blijft. De onderste verdiepingen huisvesten restaurants of winkels, en de bovenste verdiepingen bieden ruimte aan kantoren. Gemeenschappelijke terrassen langs het trappenhuis faciliteren pauzes en onderlinge interactie.

Naam van het project : Sreed Ebisu T, Naam van de ontwerper : Motoki Yasuhara, Naam van de cliënt : SAPPORO REAL ESTATE CO., LTD.

Sreed Ebisu T Kantoorgebouw

Dit geweldige ontwerp is een winnaar van een zilveren designprijs in de mode-, kleding- en kledingontwerpwedstrijd. U moet zeker de met zilver bekroonde designportfolio van ontwerpers zien om vele andere nieuwe, innovatieve, originele en creatieve mode-, kleding- en kledingontwerpwerken te ontdekken.

Ontwerp van de dag

Geweldig ontwerp. Goed design. Beste ontwerp.

Goede ontwerpen creëren waarde voor de samenleving. Elke dag hebben we een speciaal ontwerpproject dat blijk geeft van uitmuntendheid in ontwerp. Vandaag zijn we verheugd om een bekroond ontwerp te presenteren dat een positief verschil maakt. We zullen dagelijks meer geweldige en inspirerende ontwerpen presenteren. Bezoek ons elke dag om te genieten van nieuwe, goede designproducten en projecten van de beste ontwerpers wereldwijd.