Design tijdschrift
Design tijdschrift
Stand

Mannay CBE 2020

Stand Mannay introduceert zijn merk Luckinfo op de China Beauty Expo in Shanghai met een stand die is ontworpen om de technologische expertise van Mannay en de jeugdige uitstraling van Luckinfo te benadrukken. De stand heeft een centraal eiland dat de ruimte verdeelt in twee secties, waarbij aan de ene kant de grondstoffen en het vakmanschap worden getoond, en aan de andere kant de kleurrijke producten van Luckinfo. Gevarieerde lichteffecten, levendige kleuren en gedetailleerde elementen zoals neonverlichting en transportbanden versterken de presentatie. De indeling zorgt voor een soepele bezoekersstroom en creƫert een boeiende ervaring.

Naam van het project : Mannay CBE 2020, Naam van de ontwerper : Wai Ho Cheung, Naam van de cliƫnt : Shenzhen Mannay Cosmetic Co..

Mannay CBE 2020 Stand

Dit goede ontwerp is een winnaar van een designprijs in de wedstrijd voor verpakkingsontwerp. Je moet zeker de ontwerpportfolio van bekroonde ontwerpers zien om vele andere nieuwe, innovatieve, originele en creatieve ontwerpen voor verpakkingen te ontdekken.

Ontwerp van de dag

Geweldig ontwerp. Goed design. Beste ontwerp.

Goede ontwerpen creƫren waarde voor de samenleving. Elke dag hebben we een speciaal ontwerpproject dat blijk geeft van uitmuntendheid in ontwerp. Vandaag zijn we verheugd om een bekroond ontwerp te presenteren dat een positief verschil maakt. We zullen dagelijks meer geweldige en inspirerende ontwerpen presenteren. Bezoek ons elke dag om te genieten van nieuwe, goede designproducten en projecten van de beste ontwerpers wereldwijd.