Design tijdschrift
Design tijdschrift
Statement Sieraden

Packaging Bejeweled

Statement Sieraden Het ontwerpconcept van "Packaging Jewelry" is ontstaan uit de observatie en reflectie van de ontwerper op de veelvoorkomende wegwerpverpakkingen in het dagelijks leven. Daarom gebruikt dit werk voornamelijk goedkope verpakkingsmaterialen om de kracht van het combineren van verpakking met sieraden te onderzoeken. Het toont aan dat zelfs de goedkoopste materialen glans kunnen verkrijgen en waardevol kunnen worden door ontwerp. De drager kan ervoor kiezen om dierbare voorwerpen, zoals oude trouwringen of erfstuksieraden, in het buitenste omhulsel van een transparante of schijnbaar fluweelachtige sieradendoos te plaatsen voor vertoning en bescherming.

Naam van het project : Packaging Bejeweled, Naam van de ontwerper : Nanxi Yang, Naam van de cliënt : .

Packaging Bejeweled Statement Sieraden

Dit geweldige ontwerp is een winnaar van een bronzen designprijs in de architectuur-, bouw- en constructiedesignwedstrijd. Je moet zeker de met bronzen bekroonde ontwerpersportfolio zien om vele andere nieuwe, innovatieve, originele en creatieve architectuur-, bouw- en constructiewerken te ontdekken.

Ontwerpteam van de dag

De beste ontwerpteams ter wereld.

Soms heb je een heel groot team van getalenteerde ontwerpers nodig om echt geweldige ontwerpen te bedenken. Elke dag beschikken we over een onderscheidend bekroond innovatief en creatief ontwerpteam. Verken en ontdek originele en creatieve architectuur, goed ontwerp, mode, grafisch ontwerp en ontwerpstrategieprojecten van ontwerpteams wereldwijd. Laat u inspireren door de originele werken van grootmeesterontwerpers.