Design tijdschrift
Design tijdschrift
Verpakking voor drankfles

Dream Of The Blue

Verpakking voor drankfles Dream Of The Blue is een flesverpakking ontworpen voor een premium Chinese baijiu. De fles behoudt het klassieke silhouet van het merk en voegt een harnasmotief toe, geïnspireerd op de film Investiture of the Gods, met fijn gegraveerde oude patronen over het gehele oppervlak. De volledige fles, inclusief het harnasreliëf, wordt als één stuk glas gevormd via een eendelig gietproces, waardoor de productiekosten laag blijven. Het embleem aan de voorzijde is gemaakt van gerecycled aluminium. De verpakking meet 105 bij 105 bij 308 millimeter.

Naam van het project : Dream Of The Blue, Naam van de ontwerper : Wen Liu, Naam van de cliënt : Shenzhen Oracle Creative Design Co.,Ltd..

Dream Of The Blue Verpakking voor drankfles

Dit geweldige ontwerp is een winnaar van een bronzen designprijs in de architectuur-, bouw- en constructiedesignwedstrijd. Je moet zeker de met bronzen bekroonde ontwerpersportfolio zien om vele andere nieuwe, innovatieve, originele en creatieve architectuur-, bouw- en constructiewerken te ontdekken.

Ontwerp van de dag

Geweldig ontwerp. Goed design. Beste ontwerp.

Goede ontwerpen creëren waarde voor de samenleving. Elke dag hebben we een speciaal ontwerpproject dat blijk geeft van uitmuntendheid in ontwerp. Vandaag zijn we verheugd om een bekroond ontwerp te presenteren dat een positief verschil maakt. We zullen dagelijks meer geweldige en inspirerende ontwerpen presenteren. Bezoek ons elke dag om te genieten van nieuwe, goede designproducten en projecten van de beste ontwerpers wereldwijd.