Kantoorinterieurontwerp Het gebouw heeft een oppervlakte van 8500 m2 en bestaat uit begane grond en vier verdiepingen. Galerieruimte is dan ook een wenteltrap die op de begane grond eindigt in een houten borstwering en die continuïteit biedt vanuit zowel de formele aspecten die naar voren komen. Deze dynamische houten structuur is ontstaan als een "kennisspiraal" met een conceptuele benadering. Dit is voelbaar door de overwegend met spiraalvormige houten structuur in het gebouw. Het plafondsysteem is ontworpen als een vliegende perforatie in een tegengestelde vorm verweven met een houten spiraal. Plafondsysteem benadrukt de houten spiraal.
Naam van het project : Ipek University Presidency, Naam van de ontwerper : Craft312 Studio, Naam van de cliënt : Craft312 studio.
Dit geweldige ontwerp is een winnaar van een bronzen designprijs in de architectuur-, bouw- en constructiedesignwedstrijd. Je moet zeker de met bronzen bekroonde ontwerpersportfolio zien om vele andere nieuwe, innovatieve, originele en creatieve architectuur-, bouw- en constructiewerken te ontdekken.