Design tijdschrift
Design tijdschrift
Concertzaal Van Damghan

Echelon

Concertzaal Van Damghan In het Echelon-project hebben de ontwerpers zich laten inspireren door de lagen van de Badab-e-Surat-bron in Damghan, Iran, die is ontworpen om te worden geëxploiteerd als concertzaal. In hun werk zijn de volumelagen zo ontworpen dat ze leiden tot het creëren van visuele variatie en daarnaast de motivatie voor gebruik bij consumenten uitdragen. Via een hellingbaan wordt het publiek naar de hoofdlobby en het volume geleid. Het ontwerpteam heeft voor daklicht gezorgd door lagen glas en beton toe te passen. De wanden en het plafond worden niet alleen qua structuur gebruikt, maar kunnen ook voor akoestische doeleinden worden gebruikt.

Naam van het project : Echelon, Naam van de ontwerper : Ghazal Ghozat, Naam van de cliënt : G.S.A Architectural Design.

Echelon Concertzaal Van Damghan

This excellent design is a winner of golden design award in lighting products and fixtures design competition. You should definitely see the golden award-winning designers' design portfolio to discover many other new, innovative, original and creative lighting products and fixtures design works.

Ontwerpinterview van de dag

Interviews met wereldberoemde ontwerpers.

Lees de laatste interviews en gesprekken over design, creativiteit en innovatie tussen designjournalist en wereldberoemde ontwerpers, kunstenaars en architecten. Bekijk de nieuwste ontwerpprojecten en bekroonde ontwerpen van beroemde ontwerpers, kunstenaars, architecten en innovators. Ontdek nieuwe inzichten over creativiteit, innovatie, kunst, design en architectuur. Lees meer over ontwerpprocessen van geweldige ontwerpers.