Design tijdschrift
Design tijdschrift
Multifunctionele Armband

Begola

Multifunctionele Armband De creaties van Begola zijn geen kant-en-klare producten. Elke ontwerplijn, elke individuele begol, zoals de bedels worden genoemd, wordt uitsluitend met de hand gemaakt. Ze zijn verkrijgbaar in de vorm van een bloem of een lus, waarbij de bloemen uni- of tweekleurig vuurgeƫmailleerd zijn en de lussen met gekleurde cabochon-edelstenen. Uniek is dat ze niet verschuiven, waardoor de drager comfort en veiligheid krijgt. De zachte kalfsleren bandjes dragen de begols en zijn verkrijgbaar in veel verschillende kleuren en nestelen zich comfortabel om de pols of de nek. Elke begol is voor de eigenaar niet alleen een bijzonder sieraad, maar ook een klein kunstwerk.

Naam van het project : Begola, Naam van de ontwerper : Bettina Gomez-Latus, Naam van de cliƫnt : BEGOLA.

Begola Multifunctionele Armband

Dit goede ontwerp is een winnaar van een designprijs in de wedstrijd voor verpakkingsontwerp. Je moet zeker de ontwerpportfolio van bekroonde ontwerpers zien om vele andere nieuwe, innovatieve, originele en creatieve ontwerpen voor verpakkingen te ontdekken.

Ontwerp van de dag

Geweldig ontwerp. Goed design. Beste ontwerp.

Goede ontwerpen creƫren waarde voor de samenleving. Elke dag hebben we een speciaal ontwerpproject dat blijk geeft van uitmuntendheid in ontwerp. Vandaag zijn we verheugd om een bekroond ontwerp te presenteren dat een positief verschil maakt. We zullen dagelijks meer geweldige en inspirerende ontwerpen presenteren. Bezoek ons elke dag om te genieten van nieuwe, goede designproducten en projecten van de beste ontwerpers wereldwijd.