Visuele Identiteit DuePiùTre is een kleine bistro die niet alleen hamburgers aanbiedt, maar ook pastrami en bierblikjeskip, allemaal opnieuw bezocht met verse en echte Italiaanse producten. Er werd voor de bulldog gekozen omdat hij tijdens de Eerste Wereldoorlog de mascotte was van de Amerikaanse marine en omdat hij de hond is van een van de partners van de bistro. Om de verzonnen naam van de plaats te compenseren, bevat het ontwerp een koksmuts voor de bulldog en een pay-off die het idee proberen over te brengen van een etablissement dat eten op een directere manier aanbiedt.
Naam van het project : DuePiuTre – Piu che Hamburger, Naam van de ontwerper : Laura Ferrario, Naam van de cliënt : Ferrariodesign.
Dit geweldige ontwerp is een winnaar van een bronzen designprijs in de architectuur-, bouw- en constructiedesignwedstrijd. Je moet zeker de met bronzen bekroonde ontwerpersportfolio zien om vele andere nieuwe, innovatieve, originele en creatieve architectuur-, bouw- en constructiewerken te ontdekken.