Design tijdschrift
Design tijdschrift
Verpakking voor Likeur

Black Milk

Verpakking voor Likeur Black Milk is een verpakkingsontwerp voor een melklikeur. De doos heeft twee zijden met twee verschillende ontwerpen, één zwart en één wit. Wanneer de zwarte zijde naar de kijker gericht is, is het witte deel van de fles te zien. Wanneer de witte zijde wordt getoond, wordt het zwarte deel van de fles de hoofdtoon. Koeienvlekken vormen het belangrijkste grafische element, en de vormen worden herhaald op de doos en op de glazen fles. De doos is gemaakt van matte natuurlijke papier, en het deksel is gemaakt van hout met een zilveren metalen ring. Door aan de ring te trekken, wordt de fles uit de doos gelicht.

Naam van het project : Black Milk, Naam van de ontwerper : Oksana Kashkovskaya, Naam van de cliënt : Kashkovskaya Oksana.

Black Milk Verpakking voor Likeur

Dit geweldige ontwerp is een winnaar van een zilveren designprijs in de mode-, kleding- en kledingontwerpwedstrijd. U moet zeker de met zilver bekroonde designportfolio van ontwerpers zien om vele andere nieuwe, innovatieve, originele en creatieve mode-, kleding- en kledingontwerpwerken te ontdekken.

Ontwerp van de dag

Geweldig ontwerp. Goed design. Beste ontwerp.

Goede ontwerpen creëren waarde voor de samenleving. Elke dag hebben we een speciaal ontwerpproject dat blijk geeft van uitmuntendheid in ontwerp. Vandaag zijn we verheugd om een bekroond ontwerp te presenteren dat een positief verschil maakt. We zullen dagelijks meer geweldige en inspirerende ontwerpen presenteren. Bezoek ons elke dag om te genieten van nieuwe, goede designproducten en projecten van de beste ontwerpers wereldwijd.