Huis De residentiële villa in de bergen van Libanon is geïntegreerd met de omringende natuur. Het ontwerp bestaat uit 2 L-vormige structuren op de begane grond, die samenwerken om een interne groene patio te creëren, zichtbaar vanuit alle ruimtes in het huis. Dit concept is bedacht om te voorkomen dat er gangen in huis zijn, zowel om esthetische redenen als om ruimteverlies te voorkomen. Er werd een cederboom geplant op de interne patio, het embleem van het land dat op de nationale vlag staat, en werd het hart van het huis.
Naam van het project : Villa Olympea, Naam van de ontwerper : Joy Alexandre Harb, Naam van de cliënt : JYH International Architects.
This excellent design is a winner of golden design award in lighting products and fixtures design competition. You should definitely see the golden award-winning designers' design portfolio to discover many other new, innovative, original and creative lighting products and fixtures design works.