Design tijdschrift
Design tijdschrift
Natuurlijke Geuren

Recreation

Natuurlijke Geuren Recreation Beauty is een volledig natuurlijk geurhuis in Australische handen, gevestigd in Bondi Beach in Sydney. We kregen de opdracht om een ​​merk te creëren dat de pure en schone ingrediënten, de sterke en geweldige vrouwen die ze gebruiken en de natuurlijke buitencultuur van Bondi Beach weerspiegelde. De eenvoudige, schone verpakking vertegenwoordigt de pure, natuurlijke ingrediënten die in het product worden gebruikt. Het merkteken is speciaal ontworpen om de empowerment van vrouwen te belichamen, waarbij de gestileerde letter 'R' is geïnspireerd op het iconische beeld van J. Howard Miller's 'We Can Do It'-campagneposter uit WO 11.

Naam van het project : Recreation, Naam van de ontwerper : Angela Spindler, Naam van de cliënt : Depot Creative.

Recreation Natuurlijke Geuren

Dit geweldige ontwerp is een winnaar van een bronzen designprijs in de architectuur-, bouw- en constructiedesignwedstrijd. Je moet zeker de met bronzen bekroonde ontwerpersportfolio zien om vele andere nieuwe, innovatieve, originele en creatieve architectuur-, bouw- en constructiewerken te ontdekken.

Ontwerpinterview van de dag

Interviews met wereldberoemde ontwerpers.

Lees de laatste interviews en gesprekken over design, creativiteit en innovatie tussen designjournalist en wereldberoemde ontwerpers, kunstenaars en architecten. Bekijk de nieuwste ontwerpprojecten en bekroonde ontwerpen van beroemde ontwerpers, kunstenaars, architecten en innovators. Ontdek nieuwe inzichten over creativiteit, innovatie, kunst, design en architectuur. Lees meer over ontwerpprocessen van geweldige ontwerpers.