Design tijdschrift
Design tijdschrift
Automatische Badborstel

Enkel Rygg

Automatische Badborstel Tegenwoordig besteden mensen veel meer aandacht aan hun huid dan voorheen. Er zijn talloze apparaten op de markt beschikbaar voor gezichtsexfoliatie. Er wordt gezocht naar een nieuw apparaat met innovatieve functies die mensen helpen hun lichaam snel en gemakkelijk in bad te wassen, maar dit apparaat bevat extra componenten die het baden veel aangenamer en leuker maken. Vier verschillende pads geven de gebruiker de keuze tijdens het baden. Ook zijn er puimsteen- en massagepads beschikbaar. De gebruiker hoeft zich geen zorgen te maken over batterijvervanging dankzij het draadloos opladen.

Naam van het project : Enkel Rygg, Naam van de ontwerper : Mohsen Jafarimalek, Naam van de cliënt : Enkel Design.

Enkel Rygg Automatische Badborstel

Dit geweldige ontwerp is een winnaar van een zilveren designprijs in de mode-, kleding- en kledingontwerpwedstrijd. U moet zeker de met zilver bekroonde designportfolio van ontwerpers zien om vele andere nieuwe, innovatieve, originele en creatieve mode-, kleding- en kledingontwerpwerken te ontdekken.

Ontwerp van de dag

Geweldig ontwerp. Goed design. Beste ontwerp.

Goede ontwerpen creëren waarde voor de samenleving. Elke dag hebben we een speciaal ontwerpproject dat blijk geeft van uitmuntendheid in ontwerp. Vandaag zijn we verheugd om een bekroond ontwerp te presenteren dat een positief verschil maakt. We zullen dagelijks meer geweldige en inspirerende ontwerpen presenteren. Bezoek ons elke dag om te genieten van nieuwe, goede designproducten en projecten van de beste ontwerpers wereldwijd.