Design tijdschrift
Design tijdschrift
Snij- En Serveerplank

Hazuto

Snij- En Serveerplank Hazuto is een frisse esthetiek op de alomtegenwoordige keukenplank. Een rand van geborsteld metaal bindt het bord en beschermt het tegen kromtrekken, splijten, stoten en vallen. De combinatie van metaal en hout is een aangename nieuwe tastervaring. De warmte van het hout contrasteert met het strakke RVS frame. De schroeven zijn karakteristiek geplaatst om een industriële gevoeligheid te voltooien. Een negatieve hoekruimte vormt een handige haak. De unieke vorm blijft behouden, zonder onnodige afleidingen of toevoegingen. Het resultaat is een efficiënte, zuivere tweekleurige vorm die zowel opvallend als ergonomisch is.

Naam van het project : Hazuto, Naam van de ontwerper : Tom Chan & Melanie Man, Naam van de cliënt : hazuto.

Hazuto Snij- En Serveerplank

Dit geweldige ontwerp is een winnaar van een bronzen designprijs in de architectuur-, bouw- en constructiedesignwedstrijd. Je moet zeker de met bronzen bekroonde ontwerpersportfolio zien om vele andere nieuwe, innovatieve, originele en creatieve architectuur-, bouw- en constructiewerken te ontdekken.

Ontwerp van de dag

Geweldig ontwerp. Goed design. Beste ontwerp.

Goede ontwerpen creëren waarde voor de samenleving. Elke dag hebben we een speciaal ontwerpproject dat blijk geeft van uitmuntendheid in ontwerp. Vandaag zijn we verheugd om een bekroond ontwerp te presenteren dat een positief verschil maakt. We zullen dagelijks meer geweldige en inspirerende ontwerpen presenteren. Bezoek ons elke dag om te genieten van nieuwe, goede designproducten en projecten van de beste ontwerpers wereldwijd.