Design tijdschrift
Design tijdschrift
Glazen Meubelcollectie

Flore

Glazen Meubelcollectie Flore is een meubelcollectie gemaakt van glas met een roze kleurverloop, bestaande uit een eenzitsbank en een bijzettafel. De ronde, vloeiende vormen zijn geïnspireerd op een bloeiende bloem. Het transparante materiaal en de glanzende afwerking met gladde randen geven de stukken een licht uiterlijk. Elk item wordt door ambachtslieden vormgegeven met behulp van vrije glasblaastechnieken en mallen. De kleurovergang wordt verkregen door een laagproces dat een continue overgang van tint creëert. Een ondersteunende structuur is geïntegreerd om stevigheid te bieden. De bijzettafel functioneert zowel als oppervlak als decoratief object.

Naam van het project : Flore, Naam van de ontwerper : Jun Wang, Naam van de cliënt : Chizhou Vocational and Technical College.

Flore Glazen Meubelcollectie

Dit geweldige ontwerp is een winnaar van een bronzen designprijs in de architectuur-, bouw- en constructiedesignwedstrijd. Je moet zeker de met bronzen bekroonde ontwerpersportfolio zien om vele andere nieuwe, innovatieve, originele en creatieve architectuur-, bouw- en constructiewerken te ontdekken.

Ontwerp van de dag

Geweldig ontwerp. Goed design. Beste ontwerp.

Goede ontwerpen creëren waarde voor de samenleving. Elke dag hebben we een speciaal ontwerpproject dat blijk geeft van uitmuntendheid in ontwerp. Vandaag zijn we verheugd om een bekroond ontwerp te presenteren dat een positief verschil maakt. We zullen dagelijks meer geweldige en inspirerende ontwerpen presenteren. Bezoek ons elke dag om te genieten van nieuwe, goede designproducten en projecten van de beste ontwerpers wereldwijd.