Design tijdschrift
Design tijdschrift
Wijn

Matriarch

Wijn KORT: Om een ​​premiummerk met beperkte oplage te creëren ter ere van de voormalige CEO van het bedrijf: de Matriarch. OPLOSSING: Het merkteken en de verpakkingskleurstelling moesten een ingetogen elegantie en eenvoud hebben met een overkoepelende kracht. De ontwerpinspiratie is gebaseerd op de middeleeuwse kunstvorm van verlichte letters. Het merkteken is in het M-symbool geweven en wordt op het label benadrukt door de gecombineerde afwerkingen van reliëfdruk, high-build vernis en folie. Het capsulelabel is een eenvoudig gestanst, in reliëf gemaakt en verijdeld bandje in kruisstijl. Het pakket wordt gepresenteerd in een onbewerkte houten kist.

Naam van het project : Matriarch, Naam van de ontwerper : Angela Spindler, Naam van de cliënt : Depot Creative Pty Ltd.

Matriarch Wijn

Dit geweldige ontwerp is een winnaar van een zilveren designprijs in de mode-, kleding- en kledingontwerpwedstrijd. U moet zeker de met zilver bekroonde designportfolio van ontwerpers zien om vele andere nieuwe, innovatieve, originele en creatieve mode-, kleding- en kledingontwerpwerken te ontdekken.

Ontwerpinterview van de dag

Interviews met wereldberoemde ontwerpers.

Lees de laatste interviews en gesprekken over design, creativiteit en innovatie tussen designjournalist en wereldberoemde ontwerpers, kunstenaars en architecten. Bekijk de nieuwste ontwerpprojecten en bekroonde ontwerpen van beroemde ontwerpers, kunstenaars, architecten en innovators. Ontdek nieuwe inzichten over creativiteit, innovatie, kunst, design en architectuur. Lees meer over ontwerpprocessen van geweldige ontwerpers.