Design tijdschrift
Design tijdschrift
Wijn

Matriarch

Wijn KORT: Om een ​​premiummerk met beperkte oplage te creëren ter ere van de voormalige CEO van het bedrijf: de Matriarch. OPLOSSING: Het merkteken en de verpakkingskleurstelling moesten een ingetogen elegantie en eenvoud hebben met een overkoepelende kracht. De ontwerpinspiratie is gebaseerd op de middeleeuwse kunstvorm van verlichte letters. Het merkteken is in het M-symbool geweven en wordt op het label benadrukt door de gecombineerde afwerkingen van reliëfdruk, high-build vernis en folie. Het capsulelabel is een eenvoudig gestanst, in reliëf gemaakt en verijdeld bandje in kruisstijl. Het pakket wordt gepresenteerd in een onbewerkte houten kist.

Naam van het project : Matriarch, Naam van de ontwerper : Angela Spindler, Naam van de cliënt : Depot Creative Pty Ltd.

Matriarch Wijn

Dit geweldige ontwerp is een winnaar van een zilveren designprijs in de mode-, kleding- en kledingontwerpwedstrijd. U moet zeker de met zilver bekroonde designportfolio van ontwerpers zien om vele andere nieuwe, innovatieve, originele en creatieve mode-, kleding- en kledingontwerpwerken te ontdekken.

Ontwerpteam van de dag

De beste ontwerpteams ter wereld.

Soms heb je een heel groot team van getalenteerde ontwerpers nodig om echt geweldige ontwerpen te bedenken. Elke dag beschikken we over een onderscheidend bekroond innovatief en creatief ontwerpteam. Verken en ontdek originele en creatieve architectuur, goed ontwerp, mode, grafisch ontwerp en ontwerpstrategieprojecten van ontwerpteams wereldwijd. Laat u inspireren door de originele werken van grootmeesterontwerpers.