Design tijdschrift
Design tijdschrift
Label En Geschenkdoos

Aznauri

Label En Geschenkdoos De noodzaak om een ​​compleet rebrandingproject voor alle productlijnen te ontwikkelen en het oorspronkelijke concept van het merk Aznauri zelf vormden de inspiratie voor dit project. Omdat het merk Aznauri vele jaren geleden is gemaakt, was het achterhaald in de continu veranderende markt. Het doel was om het visuele identificatiesysteem volledig opnieuw te creëren. Voor het drukwerk is gebruik gemaakt van hoogwaardig papier, waardoor in combinatie met het gebruik van een heel spectrum aan technieken en methodes het gewenste resultaat is bereikt.

Naam van het project : Aznauri, Naam van de ontwerper : Valerii Sumilov, Naam van de cliënt : SHUMI LOVE DESIGN Branding Agency (TM).

Aznauri Label En Geschenkdoos

Dit geweldige ontwerp is een winnaar van een zilveren designprijs in de mode-, kleding- en kledingontwerpwedstrijd. U moet zeker de met zilver bekroonde designportfolio van ontwerpers zien om vele andere nieuwe, innovatieve, originele en creatieve mode-, kleding- en kledingontwerpwerken te ontdekken.

Ontwerpteam van de dag

De beste ontwerpteams ter wereld.

Soms heb je een heel groot team van getalenteerde ontwerpers nodig om echt geweldige ontwerpen te bedenken. Elke dag beschikken we over een onderscheidend bekroond innovatief en creatief ontwerpteam. Verken en ontdek originele en creatieve architectuur, goed ontwerp, mode, grafisch ontwerp en ontwerpstrategieprojecten van ontwerpteams wereldwijd. Laat u inspireren door de originele werken van grootmeesterontwerpers.