Design tijdschrift
Design tijdschrift
Reisportemonnee

Portapass

Reisportemonnee Portapass is een leerambacht ontworpen voor frequente reizigers. De iconische bidirectionele sluiting met koperen knopen, waardoor je een dubbel reliëf hebt om waardevolle bezittingen op te bergen. Op basis van de standaardmaat van een paspoort is het de bedoeling om de mogelijkheden voor maximale opslag uit te breiden. Dankzij de elastische eigenschap van het plantaardig gelooide leer gegarandeerd een langdurig product. Gebruikers kunnen nu deze rechthoekige tickets erin plaatsen zonder ze te kreuken, samen met de betere rangschikking van hun eigendommen op een beknopte en efficiënte manier.

Naam van het project : Portapass, Naam van de ontwerper : Reuben Yang, Naam van de cliënt : Quadrato.

Portapass Reisportemonnee

Dit goede ontwerp is een winnaar van een designprijs in de wedstrijd voor verpakkingsontwerp. Je moet zeker de ontwerpportfolio van bekroonde ontwerpers zien om vele andere nieuwe, innovatieve, originele en creatieve ontwerpen voor verpakkingen te ontdekken.

Ontwerp van de dag

Geweldig ontwerp. Goed design. Beste ontwerp.

Goede ontwerpen creëren waarde voor de samenleving. Elke dag hebben we een speciaal ontwerpproject dat blijk geeft van uitmuntendheid in ontwerp. Vandaag zijn we verheugd om een bekroond ontwerp te presenteren dat een positief verschil maakt. We zullen dagelijks meer geweldige en inspirerende ontwerpen presenteren. Bezoek ons elke dag om te genieten van nieuwe, goede designproducten en projecten van de beste ontwerpers wereldwijd.